Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolna Kołczewo

Kołczewo, zachodniopomorskie

  • 115 000 zł
  • 615 m²
  • 186,99 zł/m²

Zdjęcie

Olga

Skontaktuj się

Działka rolna Kołczewo

Kołczewo, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

115 000 zł

615 m²

186,99 zł/m²

Działka rolna Kołczewo

Zaktualizowane: 19 maja 2026

115 000 zł 615 m² 186,99 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 115 000 zł (186,99 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: rolna, 615 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  • Media: prąd
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 19.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Kołczewo to spokojna miejscowość położona nad jeziorem, w odleglości ok. 2,5 km od morza, do którego można dojechać w kilka minut autem lub w 15 minut scieżką rowerową. Działka połozona jest na obżerzach wsi, w spokojnym miejscu i stanowi udział w działce o powierzchni 3500m2. Jestem właśnie w trakcie załatwiania warunków zabudowy dla całej działki, ale postanowiłam sprzedać jeden z udziałów, by dokończyć budowę domu - stąd stosunkowo niska cena działki. (...)

Agent

Olga

735 890...

735 890 415

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Olga

735 890...

735 890 415

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości