Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe Kołczewo – oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

10 800 000 zł375 m² 28 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:949 m²

Najlepsza lokalizacja, dzielnica Nadmorska, prestiżowa, spokojna dzielnica willowa, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum i plaży. Jedna z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Gostyń

Gostyń(Kołczewo + 23 km)

800 000 zł362 m² 2 209,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Przedmiotem sprzedaży jest działka na której, znajduję się duży obiekt usługowy zaledwie 3 km od Pobierowa. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Międzyzdroje

Międzyzdroje(Kołczewo + 12 km)

1 890 000 zł122,13 m² 15 475,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:568 m²

Super okazja! Inwestuj i zarabiaj cały rok. Na sprzedaż gotowy wykończony obiekt z 4 apartamentami nad Morzem Bałtyckim w Wisełce. Idealny pod inwestycję. - powierzchnie apartamentów -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Dąbrowskiej

Międzyzdroje(Kołczewo + 12 km)

2 250 000 zł361 m² 6 232,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:758 m²

Oferta sprzedaży ośrodka wypoczynkowego w Międzydrojach. Ośrodek rozłożony jest na dwa budynki połączone wspólnym parkingiem. Do każdego pokoju jest osobne wejście z zewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kamień Pomorski

Kamień Pomorski(Kołczewo + 11 km)

730 000 zł767 m² 951,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:583 m²

Nowa niższa cena! Polecamy Państwu nieruchomość położoną w okolicy Kamienia Pomorskiego. Obiekt o łącznej powierzchni 767 m2 składający się z części produkcyjnej oraz mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Dziwnówek

Dziwnówek(Kołczewo + 15 km)

6 999 000 zł813,40 m² 8 604,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowa niższa cena! Prezentujemy Państwu nowoczesny, komfortowy Pensjonat usytuowany w Dziwnówku oddalony do morza o 5 minut spacerem. Pensjonat wybudowany w 2011 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Kartlewo

Kartlewo(Kołczewo + 23 km)

299 000 zł240 m² 1 245,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:240 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży hali produkcyjnej w miejscowości Kartlewo. Obiekt nadal funkcjonujący z możliwością przejęcia całego biznesu oraz zakupu części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Pobierowo

Pobierowo(Kołczewo + 24 km)

4 600 000 zł520 m² 8 846,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:987 m²

Pobierowo, pensjonat, powierzchnia użytkowa obiektu 520 m2, 16 pokoi, 36 miejsc noclegowych, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wolin

Wolin(Kołczewo + 14 km)

2 590 000 zł141,23 m² 18 338,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:48 400 m²

do Sprzedaży oferujemy nieruchomość gruntową zabudowaną znajdującą się na działce o powierzchni 4,84ha zlokalizowaną 7km od drogi ekspresowej S3 i 1,5km od Zalewu Szczecińskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wisełka

Wisełka(Kołczewo + 4 km)

1 690 000 zł250 m² 6 760 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:569 m²

Polecam Państwu pensjonat położony w samym centrum Wisełki. Budynek wybudowany w 2003r i stanowi prosperujący pensjonat o powierzchni około 250 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

1 649 000 zł720 m² 2 290,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 393 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny nowo wybudowany pensjonat o powierzchni całkowitej 720 m2 położony 200m od jeziora w miejscowości Kołczewo. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kołczewo

Kołczewo,zachodniopomorskie

395 000 zł2 489 m² 158,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:sportowo-rekreacyjne

 

Powierzchnia działki:2 489 m²

Prezentujemy Państwu działkę rekreacyjną o powierzchni 2489m2 położoną w miejscowości Kołczewo, gmina Wolin, zabudowaną czterema budynkami rekreacyjnymi konstrukcji drewnianej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij