Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Nieruchomości Kołczewo - Oferty wynajmu nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

2 900 zł42,50 m² 68,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe 42.5 m2 położone przy ulicy Ułanskiej 1 z 2017r. Pierwsze piętro, winda, budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych; wraz z miejscem postojowym Kompleksowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł62 m² 23,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie 3 pokojowe , położone w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Polnej. Lokal mieszkalny zlokalizowany na II piętrze w budynku wielorodzinnym. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym o powierzchni 17 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, małym przedpokojem, łazienką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł1 003 m² 2,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu utwardzony plac o pow. 1003 m2 usytuowany na przeciwko Dworca pkp w Kamieniu Pomorskim. Plac znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

107,28 zł/m²114,65 m² 12 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego na Placu Wolności w ścisłym centrum Świnoujścia. Oferowany lokal ma powierzchnię 114,65 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł66,86 m² 50,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania dwupoziomowego w nowym budownictwie. Prezentujemy przestronne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 67 mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 665 zł1 327 m² 2,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje na wynajem grunt o powierzchni 1327 m2 położony w miejscowości Warnowo, w powiecie kamińskim w gminie Wolin.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr ewidencyjnym 258/1 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²17,70 m² 708 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu najem lokalu użytkowego zlokalizowanego w budynku dworca pkp. Przedmiotem najmu jest lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku w który wyposażony jest w szybką windę. Kawalerka składa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Kołczewo,zachodniopomorskie

174 300 zł415 m² 420 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działki w Kołczewie Zapraszamy do zakupu wyjątkowej działki/działek od powierzchni 450m2 do 1300 m2, położonych w malowniczym Kołczewie, działka znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Kołczewo,zachodniopomorskie

1 500 zł54 m² 27,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam, wynajmę ładne 3 pokojowe mieszkanie nad Morzem w Kołczewie między Miedzyzdrojami a Dziwnowem. Na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego , najpiękniejszy rejon w Polsce , spore.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij